Azərbaycan Respublikasının Gürcüstandakı fövqəladə və səlahiyyətli səfiri cənab Dursun Həsənov Gürcüstanın xarici işlər nazirinin müavini Laşa Darsalia ilə görüşmüşdür
29 oktyabr 2018-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının Gürcüstandakı fövqəladə və səlahiyyətli səfiri cənab Dursun Həsənov Gürcüstanın yeni təyin edilmiş xarici işlər nazirinin müavini Laşa Darsalia ilə görüş keçirmişdir. Görüş zamanı hər iki tərəf Azərbaycan-Gürcüstan əlaqələrinin yüksək səviyyədə olması, regionda aparılan enerji layihələrinin əhəmiyyəti və digər məsələlər barədə fikir mübadiləsi aparmışlar.

The ambassador of extraordinary and plenipotentiary of the Republic of Azerbaijan in Georgia Mr. Dursun Hasanov met with deputy foreign minister of Georgia Mr. Lasha Darsalia.
On October 29, 2018, the ambassador of extraordinary and plenipotentiary of the Republic of Azerbaijan in Georgia Mr. Dursun Hasanov met with newly appointed deputy foreign minister of Georgia Mr. Lasha Darsalia. During the meeting both sides exchanged opinions about high-level of Azerbaijani-Georgian relations, the importance of launching energy projects in the region and other issues.